O

OTEL

OTEL

60 milyon yıllık tabiat tarihi, 10.000 yıllık medeniyet tarihi ve 12 medeniyet barındırmış Kapadokya, mistik atmosferi, doğanın renk ihtişamı ve doğal heykelleri ile farklılıkları keşfetmek isteyenlere yeryüzü cenneti, Dünyanın 7 tabiat harikasından ve UNESCO Dünya Miras Listesinde bulunan yerlerden biridir. Tarih, ticaret, kültür ve inançların bir araya geldiği kozmopolit yapısıyla, binlerce yıldır insanların gözdesi olmuş Kapadokya’da yeni bir dokunuş ve farklı konseptteki odalarıyla Dere Suites olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Kalitenin temel ilke olarak benimsendiği ve estetiğin ön planda olduğu, standartların üstünde hizmet veren otelimizin, orijinal görünümlerine sadık kalınarak, eski tarz işçilik ve eski taşlar ile restore edilen kayadam odalarında, misafirlerimize tarihi bir ortamda modern olanaklarla konaklama olanağı sunmaktayız.

Misafirlerimizin rahatı ve tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve özenle hazırlanmıştır. Otelimizin tüm alanlarında lüks ve otantik ayrıntılara yer verilmiştir.

OTEL ÖZELLİKLERİ

* 45 m² ile 105 m² arasında değişen ölçülerde kaya suitler,
* Tüm odalarda ve resepsiyon alanında, antika mobilyalar, el yapımı örtü ve perdeler,
* Jakuzi ve duşlu 18 suit,
* Küvet ve duşlu 1 suit,
* Duşlu 1 suit,
* 7 odada şömine,
* Lobi bölümünde şömineli okuma odası,
* Yerden ısıtmalı ve Ürgüp manzarasına hakim restoran,
* Teras Bar,
* Şarap Mahzeni ve bar,
* 24 saat oda servisi,
* 24 saat doktor (istek üzerine),
* 24 saat bebek bakıcısı (istek üzerine),
* Çamaşır ve kuru temizleme servisi,
* Havaalanı servisi (istek üzerine),
* Ücretsiz park alanı,
* Ücretsiz hızlı ve kablosuz internet hizmeti.